Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Lufthansa

Podróże biznesowe – wiele korzyści dla firmy

PartnerPlusBenefit – to bezpłatny program premiowy Lufthansy, w którym firma może gromadzić punkty za podróże służbowe realizowane przez pracowników firmy, w ramach połączeń oferowanych przez 8 linii lotniczych:

– Lufthansa
– Air Canada
– ANA (All Nippon Airways)
– Austrian Airlines
– Brussels Airlines
– Eurowings
– SWISS
– United Airlines

Program PartnerPlusBenefit pomaga obniżyć koszty podróży, ponieważ korzystając z kompleksowej oferty 8 linii lotniczych firma łatwo i szybko gromadzi Punkty Benefit. Punkty Benefit można regularnie wymieniać na atrakcyjne nagrody:

– bilety-nagrody
– vouchery FlyNet®
– zaproszenia do Business Lounge
– upgrade
– przewóz dodatkowego bagażu
– przelew gotówki
– nagrody rzeczowe z Lufthansa WorldShop
– wcześniejsza rezerwacja miejsca w samolocie

Warto pamiętać, że osoby podróżujące w celach biznesowych gromadzą punkty podwójnie. Każda podróż służbowa to nie tylko dodatkowe Punkty Benefit na koncie firmy, ale również mile na indywidualnym koncie pasażera w programie Miles & More. Oba programy znakomicie się uzupełniają.

Przystąpienie do programu PartnerPlusBenefit nie wymaga limitu podróży, które muszą być zrealizowane. Każda firma, która dołączy do programu otrzymuje na powitanie nawet do 1400 Punktów Benefit ( 1 000 punktów za rejestrację i aktywację konta oraz dodatkowe 400 punktów za rejestrację co najmniej jednaj karty kredytowej w swoim profilu). Szybkiej rejestracji można dokonać na www.ppb-infolounge.com.

Punkty Benefit naliczane są automatycznie przy płatności kartą kredytową zarejestrowaną w programie, poprzez wprowadzenie numeru klienta do rezerwacji dokonywanej w biurze podróży lub mogą być uzupełnione manualnie na stronie programu lub przez opiekuna firmy z ramienia Lufthansy (do sześciu miesięcy wstecz).

Już teraz warto zerejestrować firmę w programie PartnerPlusBenefit, aby jak najszybciej korzystać ze wspaniałych nagród.

www.ppb-infolounge.com