Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Polscy przedsiębiorcy na 45-tej Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie

Polscy przedsiębiorcy z województwa łódzkiego na 45-tej Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie.

W dniach 29 marca – 2 kwietnia 2017 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Wynalazków w Genewie, podczas której swoje odkrycia zaprezentują wynalazcy z całego świata. Wśród nich nie zabraknie reprezentantów Polski.

Międzynarodowa Wystawa Wynalazków w Genewie to największa tego typu impreza na świecie, umożliwiająca spotkanie inżynierów, naukowców i konstruktorów z całego świata z inwestorami, dzięki którym unikalne, innowacyjne wynalazki mają szansę trafić do produkcji na większą skalę i trafić do szerokiego grona odbiorców. Wystawa co roku przyciąga setki wystawców, którzy prezentują swoje najnowocześniejsze wynalazki.

W tym roku na wystawowych stoiskach będzie można zobaczyć osiągnięcia firm z regionu łódzkiego:
•    Terra Hexen Sp. z o.o.-  wraz z system do wykrywania dronów,
•    Brawo R.Biegański K.Bieganski Sp.J. z dwuekranową lupą dla krótkowidzów,
•    Alumetal-Technik Karol Cieślar z optomechatronicznym sposobem bieżącej kontroli ja-kości obróbki strumieniowo-ściernej oraz przedsiębiorstwo
•    PRELIPOL K.Kuśmierek, G.Derlatka, J.Benben Sp.J. z innowacyjną mieszankę celulozową.

To doskonała okazja nie tylko do pokazania światu polskich wynalazków, ale też do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych relacji biznesowych i poszukiwania kolejnych rynków zbytu dla doskonałych polskich produktów.

http://genevainventions-lodzkie.com/
http://www.inventions-geneva.ch/en/