Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
PwC

Promocja działań PwC | Listopad

 1. Konferencja IMPA Polska, w której PwC jest srebrnym sponsorem tego wydarzenia.
 • Szczegóły oraz rejestracja dostępne są na:  https://konferencja.ipma.pl/
 • Mamy dla Państwa specjalny rabat, uprawniający do 15 % zniżki na zakup biletów. Wystarczy przy rejestracji podać kod: PWC15.

 1. Webinarium CSRD – wszystko o co chcesz zapytać

Jak wynika z przeprowadzonego przez nas badania, niemal 70% firm nie jest przygotowanych do wdrożenia dyrektywy CSRD. Już od przyszłego roku obowiązek ten obejmie ponad 3500 polskich firm, więc wiedza z zakresu raportowania pozafinansowego zyskuje na znaczeniu.

Dlatego serdecznie zapraszamy na webinar “CSRD – wszystko o co chcesz zapytać”, który odbędzie się 14 listopada w godz. 11:00-13:00. W wydarzeniu wezmą udział doświadczeni eksperci, którzy odpowiedzą na najważniejsze pytania dotyczące dyrektywy.

Zachęcamy do zapisów oraz zadawania pytań już podczas rejestracji na stronie wydarzenia.

 1. Studia podyplomowe “ESG Fundamentals for Business”

Studia podyplomowe “ESG Fundamentals for Business” to interdyscyplinarny program stworzony przez wpływowych badaczy i praktyków doradztwa strategicznego, sektorów związanych z ochroną środowiska, prawa i instytucji w tym ekspertów PwC Polska.

Zalety programu:

 • Podejście praktyczne: już w trakcie trwania programu, możesz pracować nad najważniejszymi dla Twojej organizacji kwestiami związanymi z ESG podczas realizacji swojego projektu końcowego, korzystając z wiedzy i porad naszego interdyscyplinarnego zespołu.
 • Metody nauczania: program opiera się na seminariach, studiach przypadków, elementach wykładów oraz praktycznym zastosowaniu narzędzi. Podczas zajęć studenci będą zachęcani do zadawania pytań oraz udziału w dyskusjach.
 • Korzystając z wyjątkowych osiągnięć PwC w dziedzinie ESG, nasz zespół wyposaży Cię w niezbędne narzędzia do stworzenia strategii ESG dla Twojej organizacji.
 • Bazując na dorobku badawczym i doświadczeniach dydaktycznych SGH Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, nasi wykładowcy dopasują wiedzę, którą zdobywasz, do potrzeb społeczności biznesowej.
 • Uczestnicząc w programie prowadzonym w języku angielskim, jesteś gotowy do pracy nad kwestiami związanymi z ESG w międzynarodowym otoczeniu i możesz uczyć się od międzynarodowych ekspertów.

Program Studiów Podyplomowych w zakresie Podstaw ESG dla Biznesu obejmuje 194 godziny i jest podzielony na moduły tematyczne:

Wprowadzenie do zagadnień związanych z raportowaniem ESG: przepisy, taksonomia, motywacja

 • Obszary wdrażania ESG na poziomie przedsiębiorstwa
 • Inwestycje zrównoważone
 • Pomiar i raportowanie ESG
 • ESG jako strategia biznesowa
 • Projekt końcowy / Praca magisterska
 • Studenci opracowują plan ESG możliwy do wdrożenia dla wybranego przedsiębiorstwa lub instytucji jako pracę końcową.

Studia są prowadzone w języku angielskim.

Link do strony: https://www.sgh.waw.pl/be/all/postgraduate-and-mba-studies/postgraduate-studies-esg-fundamentals-business

 1. Konferencja hybrydowa – podatki
 • Konferencja odbędzie się 23 listopada w godz. 9.30-15.30. 
 • Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formule online oraz stacjonarnie, w biurze PwC, w Warszawie. Po części stacjonarnej przewidziany jest również czas na networking. Zapisy do udziału stacjonarnego zamykają się 17 listopada.
 • link do strony: https://bit.ly/40kNzmm

W ramach tegorocznej edycji konferencji “Zmiany podatkowe 2023/2024” zaplanowaliśmy 12 bloków tematycznych i 6 godzin spotkań, poświęconych istotnym terminom i kluczowym zmianom podatkowym:

✔️ CIT

✔️ Fundacja rodzinna

✔️ Podatek u źródła i Pillar 2

✔️ Podatki pośrednie

✔️ KSEF

✔️ Regulacje środowiskowe

✔️ Cło

✔️ Ulgi podatkowe i dotacje

✔️ Ceny transferowe

✔️ Kontrole podatkowe

✔️ PIT i ZUS

✔️ Program współdziałania, Connected Compliance

Konferencja odbędzie się 23 listopada w godz. 9.30-15.30.

Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formule online oraz stacjonarnej, w biurze PwC, w Warszawie. Po części stacjonarnej przewidziany jest również czas na networking. Zapisy do udziału stacjonarnego zamykają się 17 listopada.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, uprzejmie prosimy o rejestrację pod adresem:

https://bit.ly/40kNzmm