Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Roedl & Partner

Ranking firm audytorskich Rzeczpospolitej – 8. miejsce Rödl & Partner

Rödl & Partner zajął 8. miejsce w rankingu „Firmy audytorskie wg przychodów” dziennika „Rzeczpospolita” za rok 2014. Obecność, kolejny rok z rzędu, wśród pierwszej dziesiątki najbardziej dochodowych firm audytorskich w Polsce potwierdza silną i stabilną pozycję Rödl & Partner na rynku.

Wysoka pozycja na rynku usług audytorskich wymaga ciągłego rozwoju narzędzi pracy i dostosowania ich do standardów międzynarodowych, stałego podnoszenia jakości i efektywności czynności rewizyjnych, ale przede wszystkim obsługi klientów w skali globalnej. Tego właśnie coraz częściej oczekują nasi klienci, którzy chętnie korzystają z kompleksowych usług łączących szeroki zakres badania sprawozdania finansowego z doradztwem prawnym oraz doradztwem podatkowym. Właśnie te czynniki odpowiadają za naszą silną pozycją na rynku usług audytorskich. – Magdalena Ludwiczak, biegły rewident, Partner odpowiedzialny w Rödl & Partner za audyt w Polsce.

Jak pokazuje ranking „Firm audytorskich wg przychodów”, silna pozycja na rynku może opierać się na jakości, a nie ilości. Z naszych obserwacji wynika, że klienci posiadający międzynarodowe doświadczenie bądź kapitał, mają większą świadomość wagi usług audytorskich. Tacy klienci zdają sobie sprawę, że jest to obszar, na którym nie warto oszczędzać i przywiązują dużą wagę do rzetelnej i profesjonalnej realizacji oferowanych im usług. Podejście stawiające na jakość przynosi efekty – corocznie zajmujemy wysoką pozycję w rankingu firm audytorskich – Therese Baginski, biegły rewident, Partner odpowiedzialny w Rödl & Partner za audyt w Polsce.