Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Rödl & Partner laureatem “Diamentów Forbesa 2020”


Firma Rödl & Partner po raz drugi została laureatem prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa” prezentującego firmy o najbardziej dynamicznym wzroście wartości. Znalazła się na liście rankingowej przedsiębiorstw o przychodach od 5 do 50 mln zł dla województwa mazowieckiego. Tytuł „Diament Forbesa 2020″ jest potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku.

Miesięcznik Forbes co roku wydaje ranking prezentujący od 1,5 tys. do 2 tys. firm, które wyróżnia dynamiczny rozwój i efektywność procesów biznesowych. Kryteria, którymi kierowano się przy ocenie przedsiębiorstw zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm i oparte są na wynikach finansowych za ostatnie dwa lata działalności, wartości majątku, historii i wiarygodności płatniczej oraz braku negatywnych zdarzeń prawnych. Zestawienie jest tworzone w oparciu o konkretne dane i powstaje pod nadzorem Bisnode – niezależnego eksperta i europejskiego lidera w gromadzeniu, opracowywaniu i dostarczaniu informacji gospodarczej.

Ranking Forbesa prezentuje firmy w trzech kategoriach: o rocznych przychodach powyżej 250 mln zł, pomiędzy 50 a 250 mln i 5-50 mln złotych. Specjalny raport, w którym zostaną przedstawione wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2020″ będzie dołączony do miesięcznika Forbes nr 2/2020, który dziś ukazał się w sprzedaży.

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, business process outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Obecna jest w 50 krajach w 111 biurach. Na rynku polskim funkcjonuje od 28 lat, doradzając firmom z różnych branż i segmentów.