Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Rödl & Partner w ścisłej czołówce Book of lists 2019/2020

Rödl & Partner po raz kolejny został wyróżniony w kilku kategoriach w przewodniku po polskim biznesie „Book of lists”. Firma zajęła pierwsze miejsce wśród firm księgowych, utrzymując niezmienne od czterech lat tę pozycję. Zanotowała także awans o jedną pozycję w porównaniu do roku 2018 wśród firm doradztwa podatkowego, plasując się na drugim miejscu. Kolejnym sukcesem jest trzecia pozycja w kategorii firm audytorskich.

 

W tegorocznej edycji rankingu firm księgowych brano pod uwagę 19 firm księgowych, 23 firm doradztwa podatkowego i 14 firm audytorskich. Głównym kryterium, które decydowało o pozycji w rankingu była wysokość przychodów.

 

Liliane Preusser, Partner w Rödl & Partner odpowiedzialny za dział Business Proces Outsourcing komentuje wyniki rankingów: W naszej firmie każdy jest równie istotny, stawiamy przede wszystkim na wzajemny szacunek i pracę w duchu zespołowości. To podejście przekłada się na zaufanie klientów oraz profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług – nie tylko na poziomie merytorycznym, także w budowaniu relacji i w codziennej komunikacji. Coroczny sukces w „Book of Lists” szczególnie nas cieszy, ponieważ stanowi dowód na to, że również w biznesie warto stawiać w centrum ludzi, a nie tylko zyski. Wysokość przychodów jest naturalną konsekwencją dbania o komfort i jakość współpracy.

 

To także rezultat holistycznego podejścia do świadczonych usług w oparciu o ich kompleksowość i transgraniczność. Aktywne wsparcie klientów to niezbędny element doradztwa, bez którego trudno aktualnie wyobrazić sobie udaną współpracę. Z kolei w erze cyfryzacji, cyberbezpieczeństwo i nowe technologie to dynamicznie rozwijające się obszary biznesu, które proaktywny opiekun klienta powinien brać pod uwagę przy oferowanych usługach doradczych – dodaje Renata Kabas-Komorniczak, Partner odpowiedzialny za obszar doradztwa podatkowego w Rödl & Partner.

 

„Book of lists” to przewodnik po polskim biznesie, zawierający coroczne rankingi firmy przypisanych do ośmiu sektorów gospodarki typu B2B: budownictwo i nieruchomości, finanse, usługi dla firm, transport i logistyka, edukacja, IT, turystyka i podróże, gospodarka i przemysł.

 

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting, nowe technologie i cyberbezpieczeństwo. Rödl & Partner obecny jest w 50 krajach w 111 biurach. Na rynku polskim funkcjonuje z powodzeniem od ponad 25 lat, doradzając firmom z różnych branż i segmentów.

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z najnowszą broszurą firmy „Raportowanie MDR w praktyce”.