Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Rödl & Partner znów wysoko w rankingu “Book of Lists”

Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner znalazł się w pierwszej dziesiątce prestiżowego rankingu przewodnika po polskim biznesie „Book of Lists”. Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu „Firmy audytorskie i księgowe” w kategorii „Firmy księgowe” oraz 1. miejsce w rankingu firm oferujących outsourcing procesów biznesowych (BPO).

Firma zdobyła również wysokie miejsca w innych kategoriach: 3. miejsce wśród firm doradztwa podatkowego oraz 6. miejsce wśród międzynarodowych firm prawniczych.

Obecna na rynku polskim od niemal 25 lat Rödl & Partner to wywodząca się z Niemiec firma specjalizująca się w usługach audytorskich, BPO, doradztwie prawnym i podatkowym oraz doradztwie biznesowym.

www.roedl.com/pl

Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy poprzez rankingi, tworzone według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki (70 list rankingowych z 9 różnych sektorów). W 2016 roku publikacja w wersji drukowanej ukazała się po raz dwudziesty pierwszy. Wydawcą „Book of Lists” jest agencja Valkea Media.