Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Roedl Audit Sp. z o.o. rozpoczyna współpracę z Decora S.A.

Należąca do Rödl & Partner firma audytorska Roedl Audit Sp. z o.o. została wybrana przez Decora S.A. do przeprowadzenia audytu sprawozdań finansowych za rok obrotowy 2020 i 2021.

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, business process outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 49 krajach i ma 109 biur, w których pracuje 4900 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Decora S.A. to notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych europejski lider produkcji podkładów podłogowych. Spółka sprzedaje swoje produkty na 5 kontynentach, chociaż skupia się na rynkach Unii Europejskiej. Produkty Decory można znaleźć we wszystkich krajach UE, zarówno pod własnymi markami (Arbiton, Ewifoam, Afirmax, Vidella) jak i markami partnerów. Spółka od wielu lat inwestuje w badania i rozwój, w opracowanie nowych technologii, nowych produktów oraz park maszynowy. Posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe, a produkty powstają w trzech zakładach produkcyjnych przy współudziale ponad 500 pracowników.