Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Ewa Płocharska
eplocharska@salans.com
+48/22 2425 226

Salans otwiera biuro w Brukseli

Połączenie praktyki prawniczej Edwarda Borovikova w dziedzinie prawa handlowego oraz w zakresie współpracy z klientami z krajów Unii Europejskiej oraz z Rosji, Chin, Turcji i Stanów Zjednoczonych, z międzynarodowym zasięgiem działania kancelarii Salans, pozwoli stworzyć atrakcyjną ofertę zarówno dla obecnych klientów kancelarii, jak i dla klientów nowego zespołu w Brukseli. Nowe biuro ma strategiczne znaczenie dla globalnej praktyki kancelarii Salans w zakresie prawa ochrony konkurencji, przepisów unijnych i prawa handlowego.
Biuro w Brukseli jest kluczowe dla dalszego rozwoju naszej praktyki w zakresie prawa ochrony konkurencji oraz handlu w Unii Europejskiej i jednocześnie odpowiada na potrzeby naszych klientów zarówno z krajów Unii Europejskiej, jak i spoza jej obszaru. Doświadczenie brukselskiego zespołu oraz jego ścisłe kontakty z największymi spółkami, władzami i agendami rządowymi, doskonale komponują się z ofertą naszego Globalnego Zespołu Prawa Konkurencji oraz z międzynarodowym zasięgiem firmy, obejmującym zarówno rynki rozwinięte jak i rynki rozwijające się – komentuje Dariusz Oleszczuk, Globalny Partner Zarządzający w kancelarii Salans.
Biuro w Brukseli oferuje usługi doradztwa prawnego w zakresie handlu, ceł, ochrony konkurencji oraz relacji z organami regulacyjnymi i władzami publicznymi.