Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Ewa Płocharska
eplocharska@salans.com
+48 22 2425 226

Salans powiększa grono partnerów i rozwija zespół M&A i Private Equity

Z początkiem marca br. Piotr Dulewicz, Partner wraz z Michałem Karwackim, Counsel oraz Michałem Wasiakiem, Associate zasili grono prawników warszawskiego biura kancelarii Salans. Nowi prawnicy dołączyli do zespołu fuzji i przejęć kancelarii Salans, zaś mec. Dulewicz objął funkcję współkierującego wyżej wymienioną praktyką w Warszawie. Wszyscy trzej przeszli do Salans z kancelarii Clifford Chance. Piotr Dulewicz oraz jego zespół to specjaliści w dziedzinie funduszy private equity, prawa spółek, fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw.
Mec. Dulewicz jest cenionym prawnikiem w Polsce reprezentującym fundusze private equity oraz inwestorów branżowych. W oparciu o pozytywne opinie klientów jest rekomendowany w międzynarodowym rankingu prawniczym „Chambers Europe” w dziedzinie private equity.
„Powiększenie zespołu to kolejny krok na drodze konsekwentnej rozbudowy naszej praktyki fuzji i przejęć/private equity i umacniania pozycji firmy w tych dziedzinach zarówno w Polsce, jak i w regionie Europy środkowo-Wschodniej” komentuje Tomasz Dąbrowski, partner zarządzający warszawskim biurem kancelarii Salans. „Mam nadzieję, że nasz wkład przyczyni się do dalszego efektywnego rozwoju firmy i ugruntowania jej już znakomitej pozycji” dodaje mec. Dulewicz.

Piotr Dulewicz1.jpg