Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Śniadanie online z BALAJCZA – „Bali – czym zaskoczy Cię ta rajska wyspa?”

Czwartek, 21 października 2021 r.
godz. 8:00-9:00

Bali, nazywana „Wyspą Bogów”, to niewielka wyspa stanowiąca część archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Od lat przyciąga turystów z całego świata. Bali, największy dziś ośrodek turystyczny w Indonezji, szczyci się niepowtarzalnym klimatem i bogatą hinduistyczną tradycją. Liczne świątynie, rozbudowane ceremonie religijne oraz wszechobecny taniec stanowią esencję kultury na Bali.

Weź udział w czwartkowym Śniadaniu i dowiedz się:

  • dlaczego Balijczycy wyznają „religię świętej wody”,
  • dlaczego na wyspie są tylko 4 nazwiska,
  • jakiej ceremonii poddawany jest młodzieniec osiągający dojrzałość,
  • a także jak wygląda obecnie życie na Bali zamkniętym dla zagranicznych turystów.

O kulturze balijskiej i codziennym życiu opowie:

Monika Guzek – Trenerka międzykulturowa, project manager i wykładowczyni akademicka. Prezeska SIETAR Polska. Prowadzi projekty strategiczne marketingowe, a także odpowiada za wdrażanie produktów na rynki zagraniczne i ich adaptację do wymagać tychże rynków. Od 11 lat realizuje się w obszarze marketingu B2B i B2C, aktywnie wspierając działy handlowe i dostosowując metody wsparcia sprzedaży do lokalnych preferencji klientów. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała w Polsce, Niemczech, Chinach i Indonezji, a od dwóch lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Portugalię.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.