Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Śniadanie online z BALAJCZA – „Chiny – wczoraj i dzisiaj cz.2”

Czwartek, 10 marca 2022 r.
godz. 8:00-9:00

“Kultura chińska jest bardzo silnie zakorzeniona w wierzeniach i mitach, niezmiennych od kilku tysięcy lat. Mimo pędu nowoczesności i siły nowych technologii, pradawne zwyczaje, symbole i przesądy są wciąż przestrzegane w Państwie Środka.

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Chiny – wczoraj i dzisiaj. Część 2.” w czwartek 10 marca o godz. 8.00 w ramach „Śniadanie on-line”.

Dowiecie się Państwo między innymi:

Co symbolizuje flaga ChRL?

Jaki kolor może poprawić lub popsuć relacje z Chińczykami?

Jakie prezenty są źle widziane w Państwie Środka?

Na którym piętrze hotelu nie należy umieszczać gości z Chin?

Czy wypada ofiarować Chince bukiet czerwonych róż?

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.