Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Śniadanie online z BALAJCZA – „Indonezja – Jedność w różnorodności”

Czwartek, 8 kwietnia 2021 r.
godz. 8:00-9:00

„Jedność w różnorodności” – to motto idealnie oddaje ogromną różnorodność kulturową i geograficzną Indonezji, która skrywa wszystkie cuda natury: wulkany, wodospady, lasy deszczowe, jaskinie, pola ryżowe, bezludne wysepki i puste plaże, a do tego niezwykłą rozmaitość kulturową.

Nie bez przyczyny Indonezję można określić jednym słowem – największa. Jest to NAJWIĘKSZY kraj wyspiarski na świecie z NAJWIĘKSZĄ liczbą wulkanów i NAJWIĘKSZĄ liczbą wyznawców islamu.

W trakcie spotkania dowiemy się:

  • Jak w praktyce wygląda stosowanie motta „Jedność w różnorodności”?
  • Jakie mroczne tajemnice skrywa Dżakarta?
  • Jak wygląda typowy dzień pracy w indonezyjskiej firmie?
  • Czym może zachwycić nas Jawa?

O Indonezji i życiu w tym pięknym kraju opowie:

Monika Guzek – Trenerka międzykulturowa, project manager i wykładowczyni akademicka. Prowadzi projekty strategiczne marketingowe, a także odpowiada za wdrażanie produktów na rynki zagraniczne i ich adaptację do wymagać tychże rynków. Od 11 lat realizuje się w obszarze marketingu B2B i B2C, aktywnie wspierając działy handlowe i dostosowując metody wsparcia sprzedaży do lokalnych preferencji klientów. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała w Polsce, Niemczech, Chinach i Indonezji, a od dwóch lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Portugalię. Prezes Zarządu SIETAR Polska.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.