Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Śniadanie online z BALAJCZA – „Japonia – Komunikacja niewerbalna”

Czwartek, 9 listopada 2023 r.

godz. 8:00-9:00

W Japonii gesty znaczą więcej niż słowa. Komunikacja bez słów to w Japonii jeszcze jeden sposób na utrzymanie harmonii w relacjach z innymi ludźmi. Wymiana uprzejmych gestów nie ogranicza się do kurtuazji, lecz wypływa z naturalnego szacunku. Wyszukane gesty pokazują również szacunek dla pracy, którą się wykonuje.

W czwartek 9 listopada o godzinie 8.00 zapraszamy na Śniadanie on-line „Japonia – Komunikacja niewerbalna”.

Dowiedzą się Państwo między innymi:

  • jak prawidłowo wykonać japoński ukłon
  • na czym polega „no touching”
  • dlaczego ruch w Japonii jest lewostronny
  • jak Japończycy sygnalizują TAK i NIE
  • oraz poznają Państwo przydatne japońskie gesty

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Partner spotkania: Sietar Polska

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.