Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Śniadanie online z BALAJCZA – „Piemont – Italia poza szlakiem”

Czwartek, 10 lutego 2022 r.
godz. 8:00-9:00

Piemont, czyli „region u podnóża gór”, leży w północno-zachodnich Włoszech.

Nieodłączny element jego krajobrazu stanowią góry, jeziora i małe malownicze wioski.

Region uwielbili sobie miłośnicy gór, ze względu na zapierające w dech piersiach widoki oraz jedne z najlepszych w Europie ośrodków narciarskich w Alpach. Jednakże Piemont słynie nie tylko z pięknych widoków. Ma do zaoferowania dużo więcej.

Weź udział w czwartkowym śniadaniu i dowiedz się:

  • dlaczego Polacy nie jeżdżą do Piemontu
  • w czym ten region konkuruje z Toskanią
  • jakie lokalne przysmaki trafiają na światowe stoły
  • i co wspólnego ma z ruchem Slow Food

O Piemoncie opowiedzą:

Monika Guzek – trenerka międzykulturowa, project manager i wykładowczyni akademicka. Prezeska SIETAR Polska. Ma bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała w Polsce, Portugalii, Niemczech, Chinach i Indonezji, a obecnie dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Szwajcarię.

oraz

Cristiano Berta – lingwista, sommelier, instruktor narciarstwa i miłośnik gór. Włoski góral z Piemontu, który ma bogate doświadczenie międzynarodowe: wychowywał się w Niemczech, studiował we Włoszech, a doświadczenie zawodowe zdobywał również w Danii, Norwegii, Kanadzie i w Szwajcarii.

Spotkanie zostanie poprowadzone w języku polskim i angielskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.