Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Śniadanie online z BALAJCZA: „Sardynia i Brytyjczycy”

Czwartek, 21 marca 2024 r.

godz. 8:00-9:00

Zapraszamy na wspólne odkrywanie Sardynii w czwartek 21 marca o godzinie 8:00. Będzie to spotkanie nie tylko z przyrodą i szmaragdowym kolorem kryształowo czystego morza. Na Śniadaniu on-line „Sardynia i Brytyjczycy” poznacie Państwo sylwetki niezwykłych osób, wizjonerów, którzy wpłynęli na losy wyspy.

Dowiecie się Państwo między innymi:

  • kim był „Człowiek, którego nie było”
  • jak operacja „Mincemeat” wprowadziła w błąd niemiecki wywiad
  • który angielski banita odkrywał Sardynię w czasie „dzikiej pielgrzymki”
  • jaka książka najlepiej oddaje ducha wyspy
  • kto założył pionierskie miasteczko zrównoważonego rozwoju
  • gdzie spędzają wakacje Beyoncé, Cristiano Ronaldo i sir Elton John

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.