Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Śniadanie online z BALAJCZA – „Szwajcaria – różnorodność, która przyciąga”

Czwartek, 27 stycznia 2022 r.
godz. 8:00-9:00

Szwajcaria uchodzi za jeden z piękniejszych zakątków świata. To tu znajdują się największe wodospady w Europie i wspaniałe góry. Jest również jednym z najmniejszych krajów Europy, a mimo to należy do najbardziej zróżnicowanych kulturowo państw świata.

Weź udział w czwartkowym Śniadaniu i dowiedz się:

  • dlaczego nie da się mówić o „typowym Szwajcarze”?
  • co stało się ze stolicą Szwajcarii?
  • czy szwajcarskie pociągi faktycznie się nie spóźniają?
  • i która szwajcarska góra uznawana jest za najpiękniejszą na świecie?

O Szwajcarii i jej codzienności opowie:

Monika Guzek – Trenerka międzykulturowa, project manager i wykładowczyni akademicka. Prezeska SIETAR Polska. Prowadzi projekty strategiczne marketingowe, a także odpowiada za wdrażanie produktów na rynki zagraniczne i ich adaptację do wymagać tychże rynków. Od 11 lat realizuje się w obszarze marketingu B2B i B2C, aktywnie wspierając działy handlowe i dostosowując metody wsparcia sprzedaży do lokalnych preferencji klientów. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała w Polsce, Niemczech, Chinach i Indonezji, obecnie dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Szwajcarię.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.