Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Śniadanie online z BALAJCZA – „Zbiorowe zaprogramowanie umysłu”

Czwartek, 16 maja 2024 r.

godz. 8:00-9:00

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Różnorodności Kulturowej zapraszamy w czwartek 16 maja o godz. 8.00 na Śniadanie on-line „Zbiorowe zaprogramowanie umysłu”. Porozmawiamy o zjawiskach zachodzących na styku kultur. Czy kultura jest wrodzona? Czy jest dziedziczona? A może należy jej się wyuczyć?

Dowiedzą się Państwo również:

  • skąd wiemy, że coś jest dobre albo złe, normalne lub „nienormalne”
  • kto się ma do kogo dostosować
  • czym jest „tygiel narodów”
  • co znaczy, że kultura ma charakter arbitralny
  • dlaczego, mieszkając za granicą, przeżywamy szok kulturowy
  • jakie strategie wybieramy, by przetrwać w obcym kraju

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.