Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Forbo Flooring Poland

Twórcze połączenia dzięki wykładzinom Forbo Flooring: Tessera Circulate

James Holmes, Dyrektor Działu Wzornictwa Tekstylnego w Forbo Flooring Systems, powiedział: “Tessera Circulate inteligentnie zestawia dwa przeciwstawne wzory uzyskując deseń, którego rozbieżne elementy tworzą razem unikalne połączenie. Tessera Circulate jest odpowiedzią na bieżące trendy wzornicze zmierzające ku bardziej miękkim i płynnym wnętrzom. Niewielki odpad instalacyjny to dodatkowy atut ekonomiczny przemawiający za wykorzystaniem kolekcji na różnych powierzchniach obiektowych – zarówno większych, jak i bardziej subtelnych.”

Tessera Circulate jest dostępna w ośmiu wersjach kolorystycznych idealnie dopasowujących się do nowoczesnych, śmiałych we wzorze wnętrz. Kolekcję uzupełnia 16 barw Westbond N9000, które można łączyć tworząc na podłodze spektakularne desenie.

Bogate kolorystycznie wzory Tessera Circulate są wytwarzane w 100% z włókien barwionych na wskroś, przy zachowaniu wszystkich ‘zielonych’ zasad Forbo: 20% włókien pochodzi z recyklingu, a płytki docinane są metodą ultradźwiękową redukującą powstawanie odpadu.
Płytki Tessera Circulate można zamawiać w dowolnej ilości – już od jednego opakowania. Modularna natura kolekcji Tessera Circulate czyni ją idealnym rozwiązaniem szczególnie do biur, w których wykładzina często podlega wymianie. Płytki można wymieniać dowolnie bez konieczności dopasowywania wzoru czy partii produkcyjnej.

1.jpg
3.jpg
2.jpg