Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „7 SKUTECZNYCH SPOSOBÓW UCZENIA SIĘ”

Wtorek, 23 maja 2023 r.

godz. 11:00-12:00

O uczeniu jako wyborze i procesie łączenia kropek oraz o tym, czy wiedza inspiruje i motywuje oraz czy pozostaje teorią dopóki nie żyje w naszych mięśniach.

Jak się skutecznie uczyć i aktualizować aplikacje w największym biokomputerze, czyli mózgu? Czy jeżeli będziemy coś powtarzać 10 tys. godzin to na pewno staniemy się ekspertami?

O syndromie Shining Objects, braku koncentracji, metaignorancji, prawie do nieumienia, a także o 4 typach psychologicznych wg C.G. Junga i jak one wpływają na nasze style nauki – o tym wszystkim opowie Małgorzata Musińska-Kubis, na co dzień pracująca w biznesie w łańcuchu dostaw i zakupach, trenerka biznesu i kompetencji międzykulturowych, która uczy innych i siebie, nagrywa podcasty i pasjonuje się rozwojem. Propagatorka zdecydowanego wychodzenia poza myślenie schematami i miłośniczka uczenia się przez całe życie poprzez doświadczanie, popełnianie błędów i… wszystkie dozwolone sposoby.

Partner spotkania: Sietar Polska

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl  tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.