Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „Dlaczego mówimy, że japoński jest trudny” …czyli jak język ojczysty wpływa na naukę kolejnych.

Środa, 22 maja 2024 r.

godz. 11:00-12:00

Po co jest ten webinar?

  • Aby dowiedzieć się, jakich narzędzi używamy do mierzenia trudności języków, jak na naukę języka obcego wpływa język ojczysty oraz poznać sposoby na unikanie kalek językowych.

Czego dowiesz się podczas webinaru?

  • Poznasz metody skutecznej nauki języków, które znacznie różnią się od polskiego.
  • Dowiesz się, w jakich aspektach języki się od siebie różnią i jakie ma to konsekwencje.
  • Opowiem też o tym, jak Twój drugi i kolejne języki mogą wpływać na to, jak posługujesz się językiem polskim.

Kim jest Izabela Chmiel?

Nazywam się Izabela Chmiel, na co dzień uczę języka angielskiego i japońskiego. Wspieram też expatów z Polski, Japonii i Hiszpanii w rozwoju kompetencji międzykulturowych i komunikacyjnych. Obecnie mieszkam w Granadzie, gdzie uczę się hiszpańskiego i bawię się w CrossFit, a w wolne dni zwiedzam Perły i Perełki Andaluzji.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.