Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „DRESS FOR SUCCESS – Warsztaty z budowania wizerunku”

Wtorek, 11 maja 2021 r.
godz. 11:00-12:00

Dress code – niby powiedziano o nim już wszystko, ale nadal mało kto zdaje sobie sprawę z jego ogromnego oddziaływania. Te warsztaty pokażą, jak wiele zmienić może zadbanie o wizerunek własny i samej firmy. Skupimy się nie tylko na ogólnych zasadach dress code’u, lecz również na sposobach poprawy osobistego wizerunku. Przyjrzymy się typom sylwetek damskich i męskich, aby dobrać do nich fasony ubrań, a krótka analiza kolorystyczna podpowie, jakie kolory będą dla nas najodpowiedniejsze. Cel jest jeden: zbudować taki wizerunek, dzięki któremu poczujemy się na tyle pewnie, że będziemy mogli podbić cały świat.

Program warsztatów:

  • Nie masz się w co ubrać? W biznesie to niedopuszczalne o rynkowej wartości stroju i jego oddziaływaniu na innych oraz na wizerunek firmy
  • Kolory w biznesie dlaczego w beżach lepiej nie pojawiać się na ważnych negocjacjach
  • Podstawowe typy sylwetek damskich i męskich fasony idealne dla każdej z nich oraz inspiracje
  • Wizerunkowe faux pas – czyli o tym, co zrujnuje wizerunek biznesowy
  • Piramida prawidłowego ubierania się podstawy kompletowania biznes-szafy. Magia zestawów i dodatki budujące prestiż.
  • Fundamentalne zasady elegancji oraz międzynarodowy język dress code’u

Warsztaty poprowadzi:

Iwona Sasin – inżynier i trener wizerunku. Absolwentka Wydziału Włókienniczego Politechniki Łódzkiej i Université de la Mode, Université Lumière Lyon 2 na Wydziale Komunikacji w Przemyśle Modowym i Luksusowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała we Francji, m.in. współpracując z biurami stylu Nelly Rodi, Peclers i Martine Leherpeur. Praktyk przemysłu mody. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała we Francji, Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Szwecji. Zajmuje się planowaniem strategicznym i zarządzaniem produkcją na każdym etapie dla międzynarodowych marek odzieżowych. Pisze o modzie i stylu, a także koordynuje konferencje, szkolenia i warsztaty dla klientów w ramach projektów związanych z kreowaniem wizerunku. Wyznaje zasadę „sharing is caring”. Najlepiej czuje się, gdy to, co robi, pozwala innym się rozwijać. Najwyżej ceni działanie zorientowane na człowieka. Zajmuje się rysunkiem mody, tworząc autorskie nadruki. Wzorami pokrywa tkaniny, skóry i powierzchnie z kamieni naturalnych (kwarc, alabaster) oraz z tworzyw sztucznych.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.