Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „Jak mieć rację i relację? Empatia w komunikacji międzykulturowej”

Wtorek, 15 lutego 2022 r.
godz. 11:00-12:00

„To, co powiesz, może zmienić świat”. To dzięki słowom budujemy porozumienie i nawiązujemy kontakt. Sposób komunikacji wpływa na nasze relacje, także w pracy. Wyzwania w komunikacji pojawiają się tym bardziej, gdy pracujemy na styku różnych kultur. Bardzo często nasz własny styl komunikacji może wprowadzać dyskomfort w zespole, mimo że intencje mamy dobre. I to jest prawdziwe wyzwanie w rozwijaniu globalnej zręczności: uczenie się adaptacji bez poczucia, że tracisz w tym procesie siebie.

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • jak mówić o tym, co dla nas ważne
  • jak współpracować z innymi w poszanowaniu naszych i ich potrzeb
  • jak sprawdzić, by ludzie doceniali nasz feedback
  • jak świadomie wyjść ze strefy komfortu i znaleźć naszą własną globalną umiejętność

W świat empatycznej komunikacji zabierze nas

Monika Guzek – trenerka międzykulturowa, project manager i wykładowczyni akademicka. Prezeska SIETAR Polska. Prowadzi projekty strategiczne, marketingowe, a także odpowiada za wdrażanie i adaptację produktów do wymagań rynków zagranicznych. Od 11 lat realizuje się w obszarze marketingu B2B i B2C, aktywnie wspierając działy handlowe, dostosowując metody wsparcia sprzedaży do lokalnych preferencji klientów. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała w Polsce, Niemczech, Chinach, Indonezji i Portugalii.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.