Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „Jak pisać profesjonalne maile po angielsku”

Wtorek, 25 maja 2021 r.
godz. 11:00-12:00

Znasz już podstawy business English, czy korpomowy, ale gdy przychodzi do bardziej oficjalnych treści pisanych pojawia się problem?

Chcesz napisać formalny lub biznesowy e-mail, ale nie wiesz, jak powinien wyglądać, co zawierać, jaką powinien mieć formę?

Jeśli tak, te warsztaty są dla Ciebie J

Czego nauczysz się podczas tej prezentacji:

  • Jak skutecznym narzędziem komunikacji może okazać się dobrze napisany e-mail?
  • Co właściwie sprawia, że e-mail jest dobrze napisany?
  • Jakie fundamentalne różnice kulturowe występują w komunikacji Brytyjczyków i Polaków?
  • Poćwiczysz pisanie maili biznesowych.

Warsztaty poprowadzi:

Małgorzata Ruszkowska – nauczycielka języka angielskiego, posiadająca certyfikat TEFL oraz akredytowana przez londyńską The Coaching Academy executive coach. Małgosia jest również namiętną podróżniczką, która mieszkała w 10 krajach na czterech kontynentach. Małgosia uczy w BALAJCZA Linguistic Services języka angielskiego (ogólny i business English) w grupach na różnych poziomach zaawansowania.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.