Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „Jak poprowadzić zebranie/meeting po angielsku?”

Wtorek, 12 października 2021 r.
godz. 11:00-12:00

Podczas warsztatu dowiesz się:

  • jakie są rodzaje zebrań/meetingów i jak je efektywnie poprowadzić,
  • jakie są podstawowe angielskie terminy związane z tematem zebrań/meetingów,
  • jak otworzyć i poprowadzić zebranie, gdy zostałeś do tego wydelegowany lub gdy jesteś szefem,
  • jak zgadzać bądź nie zgadzać się z rozmówcami oraz jak zadawać pytania i kulturalnie wejść w czyjąś wypowiedź,
  • na jakich zasadach delegować zadania i jak je komunikować.

Kim jest Małgorzata Ruszkowska?

Małgosia jest certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego (TEFL) oraz coachem akredytowanym przez londyńską The Coaching Academy. Zazwyczaj dużo podróżuje, mieszkała w dziesięciu krajach na czterech kontynentach.

Podczas wieloletniego pobytu w Wielkiej Brytanii pracowała w brytyjskich korporacjach, w międzyczasie stawiając pierwsze kroki w wolontariacie jako nauczyciel angielskiego na Madagaskarze oraz w Birmie. To doświadczenie zainspirowało ją do zmiany profesji i została lektorem języka angielskiego w Wietnamie.

Małgosia uczy w BALAJCZA Linguistic Services języka angielskiego (ogólny i Business English) w grupach na różnych poziomach zaawansowania.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.