Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „Jak projektować ciekawe newslettery i oferty, które zachęcą Twoich klientów do interakcji?”

Wtorek, 27 kwietnia 2021 r.
godz. 11:00-12:00

Newsletter jest rodzajem internetowej gazetki, która jest rozsyłana do użytkowników sieci. Newsletter, tak jak klasyczne gazetki reklamowe, łączy w sobie treści graficzne z językowymi. Na ogół przekazuje on informacje o promocjach, wyprzedażach, kodach rabatowych i nowych produktach. Spotyka się też newslettery wysyłane przez blogi internetowe, kiedy pojawia się nowy materiał. Korespondencja w formie newslettera na ogół jest cykliczna i przybiera krótką formę. Niekiedy spotyka się obszerniejsze biuletyny, prezentujące treści w sposób analizujący szeroką problematykę, będące formą poradników. Newsletter ma za zadanie zarówno utrzymać dotychczasowych konsumentów, jak i służyć do zdobywania nowej klienteli, która niedawno wyraziła zainteresowanie ofertą lub treścią.

Podczas warsztatów dowiemy się między innymi:

 • Jak Twoi klienci czytają newslettery – dlaczego ułożenie treści ma znaczenie w sprzedaży i komunikacji?
  • Czy spersonalizowane newslettery działają? Jak je projektować?
  • Jak pisać wiadomości, które przykują uwagę odbiorcy?
  • Jakich zwrotów należy unikać?
  • Jak połączyć poprawność z atrakcyjnością przekazu?

Spotkanie poprowadzi pani Olga Marek-Kostrzewska, nauczycielka języka polskiego w szkole Lingua Polonica, zawodowo również specjalistka ds. marketingu i PR. Swoje doświadczenie budowała w takich firmach jak Benefit Systems oraz na licznych konferencjach marketingowych.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

 • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
 • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.