Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „Jak przeciwdziałać depresji zimowej?”

Wtorek, 19 grudnia 2023 r.

godz. 11:00-12:00

Po co jest ten webinar?

Jesień i zima to czas, który dla niektórych z nas może być szczególnie trudny i wymagający. Zwłaszcza dla tych, których cechuje większa wrażliwość.

Dni stają się krótsze, ciemniejsze, odczuwamy zimno… Zaczynamy spędzać więcej czasu w domu; może się nasilić nasze poczucie osamotnienia i izolacji, szczególnie, jeśli mieszkamy sami. Poziom naszej energii naturalnie się zmniejsza i czujemy mniejszą motywację do działania. Niektórzy mogą w tym czasie zauważyć więcej negatywnych myśli w swojej głowie, a uczucia smutku i lęku być może stają się częstsze.

To wszystko może prowadzić depresji.

Webinar ten kierowany jest do osób, które odczuwają przygnębienie zimą, a także do tych, które chciałyby poszerzyć swoją świadomość na temat depresji oraz jej przeciwdziałania.

Istnieje wiele sposobów, by pokonać te dni, w których odczuwamy mniejszą motywację i zauważamy nieustający ciąg negatywnych myśli w głowie. Mimo niesprzyjających warunków zewnętrznych możemy utrzymać wysoką energię i cieszyć się każdym dniem i przestać się zamartwiać. I o tym jest ten webinar.

Podczas spotkania uczestnicy poznają różnorodne techniki oraz narzędzia, które pomogą im przetrwać trudny czas zimowy, a także chwile, w których odczuwają silne, trudne emocje.

Czego dowiesz się podczas webinaru?

  • Poznasz fascynujące fakty z obszaru neuronauki i psychologii – zrozumiesz, w jaki sposób tworzą się negatywne myśli w naszej głowie;
  • Nauczysz się różnorodnych technik, których celem jest poprawa nastroju oraz pomoc w radzeniu sobie z trudną emocją;
  • Jak zadbać o ciało w zimę? Co jeść, by czuć się dobrze w ciele i pozytywnie w głowie?
  • Nie masz możliwości, by wyjechać na Teneryfę zimą – jak inaczej możesz sobie poradzić z brakiem słońca? Inne sposoby na zadbanie o siebie zimą;
  • Dowiesz się, jak Skandynawowie radzą sobie z brakiem słońca i chłodem.

Kim jest Olga Wojciechowska?

Jestem psychologiem społecznym, psychoterapeutką Gestalt (w trakcie szkolenia) oraz trenerem grupowym. Udzielam wsparcia psychologicznego oraz prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych, po to, by ich życie stało się bardziej satysfakcjonujące. Psychologia oraz rozwój personalny były moją pasją, a potem stały się profesją od czasu, gdy ukończyłam studia magisterskie z psychologii społecznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie w 2004 r. W latach 2006-2009 oraz 2017-2021 żyłam i pracowałam w Edynburgu, w Szkocji, którą nazywam drugim domem. To doświadczenie zainspirowało mnie do stworzenia przestrzeni rozwoju i terapii dla obcokrajowców mieszkających w Polsce – www.wellinwarsaw.com. W chwilach wolnych ogromną przyjemność odnajduję w jodze, wyprawach do sauny, a także do natury, w podróżach – dalszych i bliższych. Strona w języku polskim: www.olgawojciechowska.pl

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl ; tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.