Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Warsztaty online z BALAJCZA – „Syndrom Oszusta. Czym jest i jak sobie z nim radzić?”

Wtorek, 16 stycznia grudnia 2024 r.

godz. 11:00-12:00

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Czym jest tak zwany Impostor Syndrome czyli Syndrom Oszusta i jaka jest jego charakterystyka
  • Poznasz typy Syndromu Oszusta i dowiesz się czy może to masz
  • Nauczysz się radzić sobie z Syndromem Oszusta i dowiesz jak wspierać w nim Twoich bliskich
  • Wypróbujesz mini techniki na pożegnanie tego syndromu z wdzięcznością

Spotkanie poprowadzi pani Małgorzata Ruszkowska.

Kim jest Małgorzata Ruszkowska?

Nazywam się Małgosia Ruszkowska i jestem TEFL certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego, oraz akredytowanym coachem przez londyńską The Coaching Academy. Zazwyczaj dużo podróżuję, mieszkałam w 10-ciu krajach na czterech kontynentach.

Podczas wieloletniego mieszkania w Wielkiej Brytanii pracowałam w brytyjskich korporacjach, w międzyczasie stawiałam pierwsze kroki na wolontariacie, jako nauczyciel angielskiego na Madagaskarze oraz w Birmie. Niniejsza praktyka zainspirowała mnie do zmiany profesji i zostałam lektorem języka angielskiego ucząc w Wietnamie.

Od ponad 6 lat prowadzę swoją własną działalność pod nazwą The Alternative Ideas, gdzie uczę języka angielskiego z wymiarem kulturowym. Obecnie pracuję nad nowym projektem, który pozwoli poczuć się komfortowo osobom pracującym w środowisku międzynarodowym poprzez poprawę komunikacji oraz zrozumienia na jakich zasadach działają różnice kulturowe.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl ; tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.