Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
CRIDO

Webinar CRIDO: Kredyt ekologiczny w teorii i praktyce – jak pozyskać wsparcie na poprawę efektywności energetycznej?

16 kwietnia, godz. 10:00-11:00, online

Transformacja energetyczna stanowi jedno z kluczowych wyzwań a zarazem stwarza istotną szansę zachowania konkurencyjności i dalszego rozwoju przedsiębiorców. Dodatkową zachętą do podjęcia działań inwestycyjnych są dostępne środki publiczne przeznaczone na realizację projektów prośrodowiskowych.

Zapraszamy na webinar, który odbędzie się 16 kwietnia br. w godzinach 10:00-11:00, podczas którego przedstawimy założenia programu Kredyt ekologiczny – jednego z kluczowych instrumentów wsparcia inwestycji zwiększających efektywność energetyczną. W ramach tego programu Bank Gospodarstwa Krajowego planuje przekazać przedsiębiorcom aż 660 mln złotych, a nabór wniosków potrwa do 25 lipca 2024 r.

O czym opowiemy?

Doradcy CRIDO i Audytel przedstawią kluczowe założenia i wymogi programu, a także praktyczne wskazówki związane z przygotowaniem wniosku o dofinansowanie oraz przeprowadzeniem wymaganego w programie audytu efektywności energetycznej.

W trakcie spotkania odpowiemy na pytania:

  • dla jakich przedsiębiorstw przeznaczony jest program?
  • jakie są kluczowe warunki programu?
  • jakie działania mogą podlegać dofinansowaniu?
  • jak przygotować się do aplikowania o środki?
  • jakie są wymogi dotyczące audytu?
  • jak w praktyce wygląda przeprowadzenie audytu?
  • Na zakończenie spotkania przeprowadzimy sesję pytań i odpowiedzi.

Webinar organizowany jest wspólnie z firmą Audytel.

Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem dołączenia do powyższego webinarium jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.