Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
CRIDO

Webinary CRIDO: „JPK CIT” – powtórka z JPK VAT czy może KSeF bis? & Jak przeprowadzić efektywny proces wyboru systemu ERP do organizacji i nie podjąć decyzji po ładnej prezentacji sprzedażowej?

Webinar: „JPK CIT” – powtórka z JPK VAT czy może KSeF bis?
28 lutego 2024 r. | godz. 11:00 

Szanowni Państwo, 

rok 2024 to czas na przygotowanie nie tylko do KSeF, ale prawdopodobnie też do nadchodzącego wdrożenia obligatoryjnego JPK KR (zwanego często JPK CIT).

Nowe raportowanie dla pierwszych grup podatników ma zacząć obowiązywać już od 2025 roku. Aby się do niego przygotować potrzebne jest dostosowanie procesów i systemów w organizacjach, szczególnie tych większych, które nowy obowiązek obejmie najwcześniej. To właśnie w tej grupie podatników, proces kalkulacji (a dodatkowo teraz raportowania) CIT jest często najbardziej złożony.

Zapraszamy do udziału w webinarium, które odbędzie się w środę, tj. 28 lutego br. w godzinach 11:00 – 12:00. Podczas wydarzenia eksperci CRIDO omówią m.in.:

  • JPK KR dzisiaj – praktyka
  • Co wiemy o nowych obowiązkach i wyzwaniach dla podatników?
  • Zakres raportowania JPK CIT
  • Terminy
  • Wpływ na procesy podatkowe i raportowanie oraz systemy
  • Jakie postulaty zgłasza biznes?
  • Jak (i kiedy) zorganizować proces wdrożenia – doświadczenia z innych struktur JPK i projektów KSeF?

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu.

Liczba miejsc ograniczona. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Przed webinarium otrzymają Państwo mailowo link oraz zalecenia techniczne niezbędne do prawidłowego dołączenia do wydarzenia.

Zapraszamy,
zespół CRIDO

REJESTRACJA

 

Webinar: Jak przeprowadzić efektywny proces wyboru systemu ERP do organizacji i nie podjąć decyzji po ładnej prezentacji sprzedażowej?

29 lutego 2024 r. | godz. 11:30 

Szanowni Państwo, 

w dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu, wiele firm dostrzega kluczową rolę, jaką odgrywają systemy informatyczne, w tym systemy ERP (Enterprise Resource Planning) w skutecznym zarządzaniu i integracji kluczowych procesów operacyjnych. Dochodzi jednak moment w cyklu życia organizacji, gdy dotychczas używany system ERP zamiast wspierać, zaczyna hamować rozwój firmy, stając się barierą nie do pokonania.

Rozpoznanie, że nadszedł czas na zmianę, jest pierwszym krokiem do przyspieszenia wzrostu i zwiększenia konkurencyjności Państwa firmy. Właściwy wybór systemu ERP (jak i firmy wdrożeniowej) jest kluczowy, lecz niejednokrotnie stanowi wyzwanie.

Zapraszamy na nasz webinar, który odbędzie się w czwartek, tj. 29 lutego br. w godzinach 11:30 – 12:30, podczas którego eksperci CRIDO podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając Państwu zrozumieć, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze nowego systemu.

Celem webinaru będzie przedstawienie zagadnień związanych z wyborem systemów wspierających zarządzanie oraz dostawcy usług wdrożeniowych na przykładzie ERP. Omówimy również wyniki badań związanych ze skutecznością realizacji projektów IT wskazujące między innymi skalę projektów zakończonych porażką oraz przyczyny takiej sytuacji.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar jest skierowany do właścicieli firm, dyrektorów IT, dyrektorów finansowych, menedżerów ds. operacyjnych oraz wszystkich, którzy stoją przed wyzwaniem wyboru nowego systemu ERP i są zaangażowani w proces decyzyjny dotyczący wyboru systemów informatycznych w swoich organizacjach.

Nie przegap tej unikalnej okazji, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak właściwy wybór systemu ERP może przyczynić się do sukcesu Twojej firmy. Zarejestruj się już dziś!

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu.

Liczba miejsc ograniczona. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Przed webinarium otrzymają Państwo mailowo link oraz zalecenia techniczne niezbędne do prawidłowego dołączenia do wydarzenia.

Zapraszamy,
zespół CRIDO

REJESTRACJA