Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

expert group sp. z o.o.

Współwynajem biura klasy A w Quattro Biznes Parku, Kraków

Szanowni Państwo!

Prezentujemy do wynajęcia od zaraz lokal biurowy o powierzchni 182m2 w nowoczesnym biurowcu na ul. gen. Bora-Komorowskiego!
Lokal składa się z: 3 sal- w tym jednej dużej (tzw. open space), zaplecza socjalnego, oraz 2 toalet. Doskonały układ pomieszczeń gwarantuje wygodną komunikację. Lokal znajduje się na drugim piętrze pięknego, nowoczesnego biurowca, gdzie swoją siedzibę mają takie marki jak Google czy Motorola. Usytuowanie lokalu mówi samo za siebie.
Lokal jest częściowo umeblowany. W największej sali biurka i krzesła, w kuchni meble, sprzęt AGD. Piękne duże okna, wysoki poziom wykończenia lokalu i wysoki standard budynku stanowią idealne połączenie dla najbardziej wymagających klientów. Wszystkie pomieszczenia posiadają infrastrukturę komputerową i telefoniczną oraz klimatyzację. Ogrzewanie najbardziej z oszczędnych-miejskie.

Biurowiec w wysokim standardzie, nie tak dawno oddany do użytku, monitorowany, strzeżony przez ochronę. Na dole recepcja i bramki zabezpieczające. Budynek o jednym z najwyższych możliwych standardów w Krakowie- klasa A.

Parkingi naziemne, podziemne dostępne w dużej ilości- dodatkowo płatne.
Lokalizacja stanowi także świetną “kartę przetargową”. Świetny dojazd w praktycznie każdą część miasta. Nadto dobrze rozbudowana infrastruktura miejska. Obok przystanek Bora-Komorowskiego (linie- 159,172,501,502,601).

Lokal idealny pod dowolną działalność biurową,usługową,każdą inną- zwłaszcza w sektorze IT i reklamowym.
Odstępne: 10550 zł netto+ vat

Dodatkowe opłaty: prąd, woda, ogrzewanie- 1400 zł latem, do 3000 zł zimą. Opłata eksploatacyjna: 15,5 zł/m2 (ochrona, utrzymanie części wspólnych, mycie okien, odśnieżanie)
Kaucja: jednomiesięczne odstępne.

Prowizja dla biura: jak zwykle jesteśmy otwarci na negocjacje 🙂

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po lokalu: www.youtube.com/watch
Lokal dostępny od zaraz. Zachęcamy do oglądania!