Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Wszystko pod kontrolą. Emocje, technologia, biznes.

W imieniu firmy Billennium zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji “Wszystko pod kontrolą. Emocje, technologia, biznes.“, która odbędzie się 15 czerwca 2016.

Firmy od początku swojej działalności starają się, aby ich procesy biznesowe były coraz szybsze i tańsze. A czy tyle samo uwagi w projektach optymalizacyjnych poświęca się doświadczeniom klienta, które coraz częściej, decydują o przewadze konkurencyjnej firm na rynku?

W ramach IV Seminarium Paperless opowiemy o istocie zarządzania emocjami klienta w biznesie. Przedstawimy rozwiązania biznesowe umożliwiające osiągnięcie wysokiej jakości procesów i wprowadzenie przełomowych optymalizacji.

Wśród prelegentów będą m.in.:
• Prof. n. dr hab. Dariusz Szostek. Doktor habilitowany, profesor nadzwyczajny Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Zakładzie Prawa i Postępowania Cywilnego. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, w tym handlu elektronicznym i prawie konsumenckim. Jest ekspertem z zakresu identyfikacji elektronicznej, w tym metod uwierzytelniania. Członek wielu zespołów eksperckich przy Ministerstwie Sprawiedliwości.
• Dr Marta Bryła-Gozdyra. Dyrektor Zarządzająca w firmie Everbe, Coach, Wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, specjalizujący się w dziedzinie Customer Experience.
• Dr Natalia Hatalska. Ekspert w dziedzinie marketingu i nowoczesnych technologii komunikacji, założycielka bloga http://hatalska.com wyróżnionego w 2010 nagrodą Bloga Roku w kategorii „Profesjonalne”, autorka uznanego w branży i wydawanego cyklicznie TrendBooka.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub/i ew. rejestracji na wydarzenie prosimy o kontakt z p. Mateuszem Janiec mateusz.janiec@billennium.pl.