Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Zaproszenie na webinar: Możliwości dofinansowania wynagrodzeń dla pracowników i inne rozwiązania dla przedsiębiorców – Tarcza 1.0 i 2.0


Szanowni Państwo,

po tym, jak w ubiegłym tygodniu wszedł w życie pierwszy pakiet przepisów antykryzysowych („Tarcza 1.0”), w weekend rząd przekazał do konsultacji kolejny pakiet zmian („Tarcza 2.0”). Jednocześnie, wdrażamy dla klientów instrumenty dostępne w Tarczy 1.0 – w ostatnim tygodniu złożyliśmy szereg wniosków o dofinansowanie wynagrodzeń. W efekcie, mamy sporo cennych doświadczeń, przemyśleń i praktycznych wskazówek w tym zakresie.

Chcąc wesprzeć Państwa członków w ograniczeniu negatywnych skutków wpływu epidemii koronawirusa na biznes, chcielibyśmy zaprosić Państwa na webinar, który odbędzie się w środę, 8 kwietnia o godzinie 13:00.

W jego trakcie eksperci CRIDO skupią się na najnowszych zmianach oraz praktycznych aspektach związanych ze składaniem wniosków o dofinansowanie wynagrodzeń.

https://crido.pl/events/webinar-mozliwosci-dofinansowania-wynagrodzen-dla-pracownikow-i-inne-rozwiazania-dla-przedsiebiorcow-tarcza-1-0-i-2-0/