Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

CBP Polska Sp. z o.o. VAT SP.K.

Zwrot podatku VAT za 2012r. ze Szwajcarii tylko do 30 Czerwca !

Szanowni Państwo,

Firma Cash Back Polska, którą mam przyjemność reprezentować w Polsce, należy do międzynarodowej grupy United Cash Back która zajmuje się od prawie 25 lat odzyskiwaniem podatku VAT z zagranicy. Obecnie posiadamy biura w ponad 30 Państwach świata (głównie w Europie, są to między innymi placówki w takich krajach jak.: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy, Austria, Szwajcaria, Szwecja, Finlandia i wiele innych). Natomiast odzyskujemy podatek VAT ze wszystkich krajów, z których istnieje możliwość jego odzyskania.

Cash Back na świecie obsługuje kilka tysięcy Klientów, a świadczenie usługi zwrotu podatku VAT jest jedyną działalnością firmy, co stanowi o najwyższym stopniu specjalizacji w tej dziedzinie. W Polsce współpracujemy z przeszło 300 spółkami, w tym także z firmami zrzeszonymi w Polsko-Szwajcarskiej Izbie Gospodarczej.

Możliwość odzyskiwania podatku VAT ze Szwajcarii z dokumentów księgowych za rok 2012 upływa 30 czerwca br. Dlatego jest to ostatni moment na rozpoczęcie tej procedury, która nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowych dla Państwa firmy, ponieważ obsługujemy naszych Klientów na zasadzie ‘success fee” od uzyskanego zwrotu.

Chętnie udzielimy szczegółowych informacji pod nr telefonu: 535 94 89 89 lub 502 46 75 22.

Z poważaniem,

Prezes Zarządu
Marcin Piotrowski

Wszystkie dodatkowe informacje na ten temat dastepne są pod numerem: 22 644 46 65.