Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza


Apa Publishing Sp. z o.o.

Kim jesteśmy

Apa Publishing sp.z o.o jest częścią międzynarodowej grupy Apa, firmy z długą tradycją, która oferuje przewodniki turystyczne, wydawane pod markami Insight Guides i Rough Guides, oraz usługi tworzenia szytych na miarę podróży dla klientów indywidualnych. Początki firmy sięgają lat 70 XX wieku, kiedy Hans Johannes Hofer wydał pierwszy przewodnik pod marką Insight Guides. Przez kolejne lata powiększał ofertę o kolejne destynacje aż w latach 80 przewodniki Insight Guides stały się popularnym brandem na rynku turystycznym. W 2017 Apa Publishing powiększyła swoją ofertę o kolejną znaną na całym świecie markę Rough Guides, istniejącą na rynku od 1982 roku.

Czym się zajmujemy

Apa Publishing i jej dwie rozpoznawalne na całym świecie marki Rough Guides i Insight Guides oferują wszystko, co potrzebne jest do idealnej podróży – od pomysłów na wyjazdy krajowe lub zagraniczne, poprzez gotowe plany podróży lub przewodniki ułatwiające zwiedzanie na miejscu po kompleksową organizację wyjazdów i aktywności w trakcie podróży. A wszystko to jest możliwe dzięki wdrożeniu nowoczesnej cyfrowej platformy do rezerwacji podróży oraz współpracy z lokalnymi ekspertami z całego świata.

Podróże szyte na miarę

Wszystkie wycieczki rezerwowane za pośrednictwem Rough Guides i Insight Guides organizowane są przez lokalnych ekspertów, którzy dostarczają produkty tylko najwyższej jakości. Plany podróży, hotele i transfery są zawsze dostosowane do potrzeb podróżujących oraz objęte gwarancją zwrotu pieniędzy.

Przewodniki turystyczne

Apa Publishing oferuje szeroki wybór przewodników wydawanych pod dwoma markami: Rough Guides i Insight Guides. Łącznie oferuje ponad 800 tytułów pokrywających destynacje na całym świecie, podzielonych na kilka serii od przewodników ilustrowanych poprzez przewodniki oferujące gotowe trasy lub przewodniki kieszonkowe zawierające podstawowe informacje o różnych krajach, regionach lub miastach.


Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Kod pocztowy: 02-672
Miasto: Warszawa
Ulica: ul. Domaniewska 52
www: roughguides.com
branża: PL - Hotelarstwo / gastronomia / turystyka