Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza


ITELENCE

ITELENCE to firma outsourcingowa, która wspiera szwajcarskich i międzynarodowych klientów w ich biznesowej i cyfrowej transformacji. Budujemy wyspecjalizowane zespoły IT i back-office, zatrudniając doświadczonych inżynierów i specjalistów w Polsce. Jesteśmy przewodnikiem dla naszych klientów w ich podróży outsourcingowej, od zdefiniowania SLA, zmapowania procesów, rekrutację specjalistów, zbudowania szytego na miarę zespołu poprzez realizację wysokiej jakości procesów i projektów.

Świadczymy usługi konsultingowe, BPO i ITO w wielu europejskich językach w modelu staff augmentation, team leasing oraz permanent employment w obszarach: SAP, Salesforce, Chmura, BI, IT help desk, software development, e-commerce, księgowość, controlling, BA, BI oraz master data.

Jeżeli poszukujesz dowolnego specjalisty IT lub back-office na stałe lub na krótszy okres, potrzebujesz zespołu do realizacji projektu lub chcesz przenieść tylko wybrane procesy ze Szwajcarii lub z Europy Zachodniej do Polski skontaktuj się z nami.

Reklama z katalogu Swiss Business Directory 2023/24


Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Kod pocztowy: 00-008
Miasto: Warszawa
Ulica: Marszałkowska 126/134
telefon: + 48 513 553 206
e-mail: contact@itelence.com
www: itelence.com
branża: PL - Telekomunikacja / IT