Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza


M&J Sp. z o.o.

O nas.

Jesteśmy jedną z nowocześniejszych firm specjalizujących się w budowie hal przemysłowych dopasowanych do potrzeb klienta.

Większość inwestycji realizujemy w systemie Zaprojektuj i Wybuduj, gdzie krok po kroku zmierzamy z Inwestorem przez cały proces inwestycyjny, począwszy od pomocy w znalezieniu działki, poprzez formalności urzędowe i procedurę procesu projektowego, aż po samą budowę i odbiory.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko takie których jeszcze nie robiliśmy.

Naszym atutem jest własne biuro projektowe. Dzięki niemu mamy pełną kontrolę nad planowaną inwestycją. Projektując, myślimy nie tylko o przeznaczeniu bieżącym obiektu ale również „z tyłu głowy” mamy ewentualną, przyszłą rozbudowę. Na tym etapie podpowiadamy różnego rodzaju rozwiązania. Nie tylko techniczne ale i wizualne.

Firma M&J, jako nieliczna, posiada ogromną bazę sprzętową. Własny park maszynowy daje gwarancję terminowości, dobrej organizacji pracy oraz wysokiej jakości wykonania wszystkich prac. Dzięki temu firma jest liderem na rynku od 21 lat.

Nasza misja.

Budowa hal dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta.
Już na etapie projektowania, umożliwiamy wirtualny spacer po swojej Inwestycji, dzięki specjalistycznemu trójwymiarowemu oprogramowaniu. Jeszcze nigdy budowa hali nie była tak prosta.


Kraj: Polska
Województwo: lubuskie
Kod pocztowy: 68-200
Miasto: Żary
Ulica: Al. Wojska Polskiego 41
telefon: + 48 506 026 622
e-mail: info@firmamj.pl
www: firmamj.pl
branża: PL - Budownictwo i nieruchomości