Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza


Data:
05.12.2023, 18:00 - 21:00

Economic Outlook 2024

5 grudnia odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Economic Outlook organizowane wspólnie przez Izbę Szwajcarską, ADVANTAGE AUSTRIA oraz Boyden Poland, Grant Thornton i mBank. Tym razem, dzięki gościnności firmy mBank, dyskusje na temat prognoz ekonomicznych na rok 2024 prowadziliśmy w pięknych przestrzeniach Wieży mBank.

Spotkanie rozpoczęli wspólnie Krzysztof Bratos, Dyrektor Zarządzający ds. Bankowości Prywatnej i Usług Maklerskich w mBank, Christian Lassnig, Comercial Counsellor w ADVANTAGE AUSTRIA oraz Ulrich Schwendimann, Dyrektor Zarządzający Polsko – Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, by następnie przekazać głos Marcinowi Mazurkowi, Głównemu Ekonomiście mBanku.

Ciekawa prezentacja Marcina Mazurka na temat sytuacji gospodarczej kraju i prognozy ekonomicznej na 2024 rok była dobrym podłożem dla późniejszej dyskusji w gronie Partnerów i zaproszonych gości: Anny Tusznio, Local Country Head Poland w SIX, Katarzyny Jasińskiej, Dyrektor Zarządzającej w Bene Warszawa, Zbigniewa Płazy, Partnera w Boyden Poland oraz Marcina Diakonowicza, Partnera w Grant Thornton. Dyskusję poprowadzili wspólnie Christian Lassnig oraz Ulrich Schwendimann. Dziękujemy wszystkim prelegentom oraz publiczności za tak ciekawą wymianę opinii i spostrzeżeń. Na koniec, tradycyjnie, goście zostali zaproszeni do dalszej dyskusji w kuluarach podczas koktajlu networkingowego.

Dziękujemy, że byli Państwo z nami!