Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza


Data:
16.01.2024 do 19.01.2024

Swissbau 2024

W dniach 16 – 19 stycznia 2024 mieliśmy przyjemność gościć na targach Swissbau w Bazylei, które odbywają się co dwa lata. Swoją misję podczas tego wydarzenia miał także nasz partner, Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Wydarzenie odwiedził też Konsul Honorowy RP w Szwajcarii, Gian-Luca Lardi, który porozmawiał z przedstawicielami polskich firm.

Wcześniej, 9.01.2024, zorganizowane zostały warsztaty online dla przedsiębiorstw zainteresowanych szwajcarskim rynkiem, których celem było przybliżenie trendów na szwajcarskim rynku budowlanym, aspektów prawnych podczas wykonywania prac w Szwajcarii, a także przekazanie szczegółowych informacji o samym Swissbau. Prelegentami były panie Katarzyna Lasota Heller, Anna Jurek-Jellonek i Aleksandra Serafin z firm LEXCELLENCE AG i TAAC Solutions, które są naszymi firmami członkowskimi, pani Anna Vonhausen z firmy VANK Design, która odnosi sukcesy na rynku szwajcarskim, a także Dorota Kafara z PAIH oraz Ulrich Schwendimann i Michał Muszyński z Izby.

W związku z targami, PAIH stworzył też katalog firm z branży budowlanej, które zainteresowane były wydarzeniem w Bazylei. Linki do agendy webinaru oraz do katalogu znajdują się poniżej.

Zapraszamy do Bazylei za dwa lata!

AGENDA WEBINARU

KATALOG