Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza


Data:
01.01.1970, 00:00 - 00:00

XXII Walne Zgromadzenie Członków Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej

8 września odbyło się XXII Walne Zgromadzenie firm zrzeszonych w Polsko-Szwajcarskiej Izbie Gospodarczej. Wirtualnym gospodarzem spotkania była firma Ringier Axel Springer Polska.

Dziękujemy Ambasadorowi Szwajcarii, Jürg Burri za udział i wystąpienie oraz wirtualnemu gospodarzowi spotkania, p. Markowi Dekan, CEO Ringier Axel Springer Polska za keynote speech.

W wyniku głosowania przedstawicieli firm członkowskich został utworzony nowy Zarząd oraz Komisja Rewizyjna Izby na lata 2020-2022.

Skład Zarządu:

– Michał Stępień (UBS) – Prezes
– Aneta Kocemba-Muchowicz (Credit Suisse Poland) – Wiceprezes
– Rafał Kijonka (SoftyLabs) – Wiceprezes
– Przemysław Powalacz (Geberit Poland) – Wiceprezes
– Marek Szymański (Franke Polska) – Wiceprezes 
– Tomasz Gutowski (Sika Poland)
– Wiktor Janicki (Roche Polska)
– Marek Łuczak (Syngenta Polska)
– Marek Kondrat (Mettler-Toledo)
– Janusz Petrykowski
– Simon Smith (Nestlé Polska)
– Christian Spichiger (Stadler Rail)
– Agnieszka Stępień (Novartis Poland)
– Tomasz Tutak (TAT)
– Paweł Wierzbicki (Schindler Polska)
– Tomasz Wolanowski (ABB)

Komisja Rewizyjna:

– Marcin Diakonowicz (Grant Thornton)
– Emilian Dziemiańczuk (Hilti)
– Łukasz Zarzeczny (Axpo)

W nawiązaniu do zapowiedzi p. Marka Dekana (RAS) przesyłamy Państwu kod zniżkowy na udział w konferencji BUSINESS INSIDER Global Trends Festival, która odbędzie się w dniach 19-23 października. Głównym tematem będzie wpływ Covid-19 na to, co dzieje się wokół nas. Jest to pierwsza, w pełni online globalna konferencja, która odbędzie się w czterech strefach geograficznych i na wielu scenach: scenie globalnej i trzech regionalnych – United States Stage, European Stage (w Berlinie i Warszawie) oraz Asia / Pacific Stage (w New Delhi i Tokio). Spodziewamy się co najmniej 10 000 uczestników z całego świata.

Wszyscy członkowie Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej otrzymują zniżkę 50% po podaniu przy rejestracji kodu RASP_FRIENDS (drukowanymi literami). Więcej informacji o konferencji oraz rejestrację znajdą Państwo pod tym linkiem: https://trendsfestival.com/