Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza


Data:
15.06.2023, 16:00 - 21:00

XXV Walne Zgromadzenie Członków Izby Szwajcarskiej

15 czerwca 2023 w siedzibie firmy Axpo Polska odbyło się XXV Walne Zgromadzenie Członków Izby Szwajcarskiej. Gościem honorowym wydarzenia był J.E. Fabrice Filliez, Ambasador Szwajcarii w Polsce. Kierujemy gorące podziękowania do tegorocznego gospodarza, firmy Axpo Polska.

Po otwarciu spotkania przez Prezesa Izby Szwajcarskiej, Michała Stępnia, działalność Ambasady Szwajcarii w Polsce przedstawił Ambasador, Fabrice Filliez zaś główne obszary aktywności firmy Axpo zaprezentował Paweł Wierzbicki, Head of Origination i Członek Zarządu Axpo Polska.
W drodze głosownia zostały zatwierdzone sprawozdania z działalności i finansowe za rok 2022 oraz budżet i plan działalności na rok 2023.

Zgromadzenie udzieliło również absolutorium dla zarządu oraz zatwierdziło dwóch nowych członków zarządu, dokooptowanych w trakcie kadencji: Monikę Majcher, Schindler Polska oraz Laurent Renaudie, Sandoz Polska.

Wydarzeniu towarzyszyła celebracja 25 rocznicy istnienia Izby Szwajcarskiej. Dziękujemy wszystkim za obecność i inspirującą wymianę myśli.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z relacją zdjęciową z wydarzenia oraz z krótkim filmem podsumowującą 25 lat istnienia Izby:

video: 25 lat Izby