Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Integrując produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych z rozwiązaniami cyfrowymi, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130 letnią historię ABB.

Twoje miejsce w ABB

Aplikuj
Wybrane miasta
Warszawa,Kraków,Aleksandrów Łódzki

 

Jesteśmy przekonani, że młodzi ludzie zawsze wnoszą pozytywną energię do organizacji. Dlatego Wasz rozwój jest dla nas tak ważny. Robimy wszystko, żeby nasze programy stażowe były dla Was jak najbardziej atrakcyjne.

W lokalizacjach, w których znajdują się nasze fabryki przez cały rok oferujemy praktyki dla studentów, którzy chcą poznać lepiej naszą firmę: jej technologie i kulturę organizacyjną, a także zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku ABB. Obserwując wzmożone zainteresowanie odbyciem praktyk w okresie wakacyjnym, organizujemy Program Praktyk Letnich w niemalże wszystkich lokalizacjach ABB w Polsce. Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszej firmie, mają okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierając poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach.

W Krakowie z kolei nabór na staże do naszego Centrum Usług Wspólnych oraz Korporacyjnego Centrum Technologicznego dla studentów, którzy chcą poznać lepiej naszą firmę: jej technologie i kulturę organizacyjną, a także zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku ABB odbywa się przez cały rok. Dogodne lokalizacje oraz elastyczny czas pracy sprawiają, że połączenie stażu ze studiami jest możliwe. Co dzień udowadnia to ponad 200 studentów, zarówno kierunków technicznych i informatycznych, jak i tych związanych z zarządzaniem czy ekonomią/finansami. Praktyki trwają 3-6 miesięcy, po ich odbyciu studenci bardzo często decydują się na przedłużenie współpracy w formie stażu lub kontynuację a regularnym stanowisku.

Coś wyjątkowego?

Raz w roku ruszamy z Globalnym Programem Praktyk związanym z konkretnym obszarem działalności, który jest szansą na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku ABB, realizacji konkretnych zadań pod okiem mentora oraz możliwości poczucia prawdziwej odpowiedzialności biznesowej już na początku kariery zawodowej.

Gdzie znajdę aktualne oferty stażowe?

Aktualne oferty stażowe znajdziesz na naszej stronie lub www.talentplace.pl/abb.
Więcej na temat naszych staży oraz wypowiedzi naszych stażystów możesz przeczytać w artykule.