Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Deloitte Polska jest jedną z wiodących firm doradczych w kraju, świadczącą usługi profesjonalne w następujących obszarach: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, konsultingu strategicznego oraz technologicznego, zarządzania ryzykiem i doradztwa finansowego.

Staże w Deloitte

Aplikuj
Wybrane miasta
Warszawa,Poznań,Łódź,Kraków,Wrocław,Katowice,Rzeszów,Gdańsk,Szczecin

Deloitte to międzynarodowa firma doradcza, która od 175 lat pozytywnie wpływa na biznes, relacje międzyludzkie i środowisko – tworzymy #ImpactGeneration. Dlatego codziennie blisko 250 000 specjalistów w 150 krajach, w tym 2 200 osób w 9 polskich miastach, pomaga klientom w optymalizacji ich firm i doradza jak osiągać wzrost oraz długoterminowe cele.

Ty również należysz do generacji wpływu. Twoja postawa oddziałuje na współczesny i przyszły świat.
Chcesz, aby Twoje decyzje przynosiły realne efekty, bądź częścią zespołu Deloitte w działach: Audytu, Doradztwa Podatkowego i Finansowego, Konsultingu, Zarządzania Ryzykiem i zespołów Technologicznych.

Deloitte to różnorodność usług i branż oraz przede wszystkim ludzi. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zbierania cennych życiowych doświadczeń. Jednym z naszych fundamentów jest propagowanie postawy, która w pozytywny sposób wpływa na współczesny i przyszły świat. Dlatego każdy z pracowników ma szansę zaangażować się w inicjatywy wspierające biznes, środowisko, a także lokalne społeczności. To miejsce, w którym dbamy o tworzenie kultury włączającej, gdzie naprawdę możesz być sobą. W Deloitte tworzymy nową, lepszą rzeczywistość.

Obecnie prowadzimy proces rekrutacji do zespołu audytu na praktyki oraz stanowisko asystenckie we wszystkich 9 miastach w Polsce, gdzie posiadamy biura.

Działaj i buduj z nami biznes oparty na wartościach.