Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
W Hilti tworzymy innowacyjne produkty i oprogramowanie dla budownictwa oraz świadczymy usługi, które wyznaczają trendy w branży budowlanej. Jesteśmy firmą rodzinną o zasięgu globalnym. Działamy w ponad 120 krajach i zatrudniamy ponad 33 tysięcy pracowników. Każdego dnia nasze technologie wspierają najbardziej innowacyjne dokonania inżynieryjne. Oferujemy kompleksowe usługi dla budownictwa na całym świecie - od oprogramowania do projektowania, przez produkty i narzędzia do pracy na budowie, po szkolenia, naprawy, testy i profesjonalne doradztwo.

Praca w Hilti

Aplikuj
Wybrane miasto
Warszawa

Hilti to miejsce, które co roku od wielu lat otrzymuje tytuł Great Place To Work (Najlepszego Miejsca Pracy). To tytuł, który przyznany jest przez Kapitułę, ale tak naprawdę przyznają go nasi pracownicy w Polsce i na świecie. Mówimy o sobie ‘Czerwona Drużyna’, bo praca zespołowa to podstawa naszych działań. Każdy z Nas jest ważną częścią całości i wnosi do firmy unikalną wartość. Doceniamy naszą różnorodność, wspieramy się w codziennych zadaniach i wspólnie gramy do jednej bramki.

     

Tym, co czyni z naszej firmy tak wyjątkowe miejsce pracy, jest nasza kultura organizacyjna. Składają się na nią osobiste osiągnięcia, praca zespołowa oraz wsparcie. Najlepiej charakteryzują ją słowa: Care& Perform. Znaczą tyle, co mówią: troskę i osiąganie wyników, ale też chęć do usprawniania, bycia lepszym i rozwoju.

W Hilti jesteśmy jednym zespołem, a każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej oraz doświadczeniu, które zdobywa między innymi podczas szkoleń i programowi wdrożenia (onboarding). Jesteśmy zwolennikami dialogu, otwartego podejścia do rozwoju, dlatego równie chętnie zapraszamy do Nas osoby, które nie miały wcześniej doświadczenia z branżą budowlaną/ techniczną.

Czy chcesz poznać Hilti i dowiedzieć się więcej o nas?

Aplikuj do nas! Poznaj nas osobiście i poczuj tę atmosferę na własnej skórze! 😉