Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Naszym celem jest wyzwalanie mocy jedzenia, która ma podnosić jakość życia każdego z nas oraz przyszłych pokoleń. Dobre jedzenie odżywia i jest ucztą dla zmysłów. Pomaga nam dobrze żyć: dzieciom zdrowo rosnąć, rodzicom pięknie się starzeć, zwierzętom domowym prawidłowo się rozwijać. Dobra żywność to wyraz szacunku dla naszej planety i ochrona zasobów dla przyszłych pokoleń. W Nestlé nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i dążymy do tego, by przesuwać granice w obszarze żywienia, poszukując innowacji poprawiających jakość życia i zapewniających lepszą przyszłość.

Staże w Nestlé

Aplikuj
Wybrane miasto
Różne lokalizacje

STAŻE

W ciągu całego roku oferujemy płatne staże w różnych działach i lokalizacjach. Trwają one od kilku miesięcy nawet do roku. Dają możliwość zdobywania praktycznej wiedzy i umiejętności, poznania kultury organizacyjnej firmy o międzynarodowym zasięgu oraz zapewniają szansę nadania swojemu rozwojowi zawodowemu odpowiedni bieg i kierunek – dla wielu osób to początek budowania swojej kariery w Nestlé.

PROGRAM PRAKTYK LETNICH

Dołączając do naszego Programu Praktyk Letnich, będziesz mieć możliwość zdobycia doświadczenia i praktycznej wiedzy pod okiem specjalistów z Nestlé. Od pierwszej chwil masz szansę razem z nami aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu lepszego jutra. Dzięki trzymiesięcznym praktykom poznasz specyfikę pracy w naszej firmie, a także będziesz mieć szansę rozwijać umiejętności potrzebne na rynku pracy.

Za nami już XXIII. edycja Programu Praktyk Letnich. Łącznie wzięło w nim udział ponad 1200 studentów i absolwentów uczelni wyższych z całej Polski, a po każdej edycji zostaje z nami ponad połowa (w 2020 roku było to aż 72%!).

Jak wspieramy młodych? Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom poprzez dwa obszary rozwoju: Business Internship Program w biurze w Warszawie oraz Technology Engineering Development Program, który daje praktykantom możliwość pracy w zakładach produkcyjnych w: Kaliszu, Kargowej, Nałęczowie, Rzeszowie oraz Nowej Wsi Wrocławskiej. Nasz Program opieramy przede wszystkim o możliwość działania w praktyce, którą uczestnicy uważają za najbardziej wartościową formę nauki i zdobywania doświadczenia. Umożliwiamy poznawanie różnych zakresów pracy w międzynarodowej korporacji, przeprowadzamy praktykantów przez wiele szkoleń, między innymi o planowaniu swojej kariery zawodowej.

Kogo szukamy?

Na Praktyki organizowane w Biurze Głównym w Warszawie szukamy studentów III-V roku lub absolwentów do roku po ukończeniu studiów o kierunkach biznesowych, dopasowanych do danej funkcji (Marketing, Sprzedaż, Trade Marketing, Finanse i Kontroling, HR, IT, PR, Komunikacja, Usługi Marketingowe);

Na Praktyki organizowane w Zakładach Produkcyjnych (Nowa Wieś Wrocławska, Rzeszów, Nałęczów, Kalisz, Kargowa), w takich działach jak  studentów IV-V roku lub absolwentów do 2 lat po ukończeniu studiów o profilu technicznym. Tutaj proponujemy praktyki w takich działach jak Technologia i Produkcja, Zapewnienie Jakości, Inżynieria Przemysłowa, Wdrożenie i Rozwój Nowych Produktów, Dział Techniczny, HR, IT.

Kiedy?

Praktyki letnie trwają 3 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca do 30 września z możliwością przedłużenia współpracy.

Jak zaaplikować?

Od 1 marca do 15 kwietnia szukaj naszych ogłoszeń na stronie Nestlé zakładka Kariera lub na naszym profilu na pracuj.pl i aplikuj.

Kolejne kroki w procesie rekrutacyjnym to rozmowa z przedstawicielem działu HR, rozmowa z menedżerem, a przy niektórych stanowiskach również zadanie dodatkowe (test z excela, przygotowanie prezentacji, business case)

TECHNOLOGY ENGINEERING DEVELOPMENT PROGRAM

Kogo szukamy?

Studentów IV-V roku lub absolwentów do 2 lat po ukończeniu studiów o profilu technicznym.

Gdzie?

Praktyki odbywają w naszych fabrykach w Rzeszowie, Kaliszu, Kargowej, Nałęczowie oraz Nowej Wsi Wrocławskiej. Co roku oferujemy praktyki w takich działach jak Technologia i Produkcja, Zapewnienie Jakości, Inżynieria Przemysłowa, Wdrożenie i Rozwój Nowych Produktów oraz Dział Techniczny.

Kiedy?

Praktyki letnie trwają 3 miesiące i odbywają się w okresie od 1 lipca do 30 września z możliwością przedłużenia współpracy.

Jak zaaplikować?

Od 1 marca do 15 kwietnia szukaj naszych ogłoszeń na stronie Nestlé zakładka Kariera lub na naszym profilu na pracuj.pl i aplikuj. Kolejne kroki to rozmowa z przedstawicielem działu HR i rozmowa z menedżerem – Twoim przyszłym przełożonym w wybranym zakładzie produkcyjnym.

Wizyta praktykantów w Rzeszowie – YouTube

Program Praktyk Letnich w Nestlé 2022 – YouTube

Program Praktyk Letnich w fabrykach Nestlé w Polsce – YouTube