Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Softy Labs jest dynamicznie rozwijającą się firmą technologiczną dostarczającą usługi z zakresu programowania. Wizytówką firmy jest unikalna kultura organizacyjna zbudowana na wzajemnym szacunku, doskonaleniu swoich umiejętności, stałym poszerzaniu wiedzy oraz efektywnym działaniu.

Java Developer

Wybrane miasto
Warszawa / zdalnie

Zakres obowiązków:

  • prace projektowe i programistyczne w środowisku Java
  • tworzenie nowych aplikacji, modyfikacje i rozwój istniejących aplikacji
  • tworzenie testów automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych) dla tworzonego kodu
  • dokumentacja zaimplementowanych rozwiązań

Wymagania:

  • co najmniej 2-3 lata doświadczenia w pracy w projektach opartych o Java,
  • dobra praktyczna znajomość technologii Java EE/Java SE (Spring, Hibernate, JPA),
  • dobra znajomość SQL, GIT/SVN, Maven, JBoss, JIRA
  • znajomość zagadnień tworzenia aplikacji mobilnych, webowych
  • samodzielność, komunikatywność, kultura osobista,
  • motywacja do uczenia się i poszerzania kompetencji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Znajomość poniższych technologii/narzędzi będzie dodatkowym atutem:

  • Angular, HTML5, CSS
  • SoapUI, Bootstrap, jQuery, PostgreSQL, ElasticSearch,
  • NOSQL databases (Mongo, Redis)
  • znajomość wzorców projektowych, procesu Contionus Integration,
  • praktyczna znajomość metodologii SCRUM
  • UML, BPMN

Oferujemy:

  • udział w pracach przy ciekawych międzynarodowych projektach, (Szwajcaria, USA)
  • pracę w zespołach SCRUM’owych w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • swobodną atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie odpowiednie do osiąganych wyników pracy,
  • płaską strukturę organizacji,
  • swobodę wyboru ścieżek rozwoju kompetencji,
  • elastyczne formy zatrudnienia i stabilne warunki pracy,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, pakiet Multisport, j.angielski z native speakerem),
  • możliwość poznawania nowych technologii i narzędzi,
  • uzyskanie certyfikatów zawodowych.