Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

C-Forum

Data:
25.11.2019, 12:00 - 14:30

Lokalizacja:
Geberit (Postępu 1, Warszawa)

Serdecznie zapraszamy na C-Forum nt. „Budowanie mistrzowskiego zespołu i osiąganie celu”, które odbędzie się 25 listopada 2019 (w godz. 12:00 – 14:30) w siedzibie Geberit (ul. Postępu 1, Warszawa).


Spotkanie poprowadzą Przemysław Świercz, Kapitan Reprezentacji Polski w Futbolu AMP oraz Jakub Lewandowski, Trener Mentalny Reprezentacji Polski w Futbolu AMP, którzy podczas swojej mowy motywacyjnej skupią się na następujących punktach:
1. Moja historia – życiowe wyzwania.
2. Mistrzowski Zespół – sposób na zbudowanie zespołu na bazie reprezentacji Polski w AMP Futbolu.
3. Kilka słów o marzeniach.


AMP Futbol (piłka nożna dla osób po amputacjach) to bardzo dynamicznie rozwijająca się dyscyplina sportu. Obecnie uprawiana jest w ponad 60 krajach, do których stale dołączają nowe. Co roku odbywają się międzynarodowe turnieje tej odmiany piłki nożnej. W Mistrzostwach Europy rozgrywanych w 2017 roku w Turcji, w których Polska zajęła III miejsce, mecz finałowy obserwowało na żywo aż 41 000 kibiców. W 2020 Mistrzostwa Europy w AMP Futbolu odbędą się w Krakowie. Dyscyplina ta została uznana przez FIFA i UEFA i prawdopodobnie niedługo dołączy do dyscyplin paraolimpijskich.


C-Forum to nowy format opierający się na formule dobrze Państwu znanych forów, ale skierowany do szerszej grupy, tj. osób zarządzających nie tylko organizacją, ale i zespołem w różnych działach firmy.


Proszę o zgłoszenia na adres swisschamber@swisschamber.pl do 19 listopada. Ilość miejsc ograniczona.