Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

International Chambers Round Table – Poznań Session

Data:
23.11.2021, 10:30 - 12:30

Lokalizacja:
Concordia Design

Zapraszamy serdecznie na spotkanie regionalne: International Chambers Round Table - Poznań Session, Business Breakfast, które odbędzie się 23 listopada 2021, w godzinach 10:30 – 12:30 w Poznaniu. Miejscem spotkania będzie Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań.

Tematyką spotkania będzie szeroko pojęta zielona transformacja - jak przedsiębiorcy, administracja i organizacje pozarządowe mogą skutecznie przeprowadzić zieloną rewolucję w polskich miastach, zwłaszcza w kontekście zielonej energii.

Zapraszamy na wystąpienia gości specjalnych oraz nieformalną dyskusję pomiędzy przedstawicielami Poznania i firm zrzeszonych w Izbach bilateralnych, w celu omówienia wyzwań i możliwości na poziomie regionalnym.

Goście specjalni wydarzenia:

Pan Jacek Jaśkowiak, Prezydent Miasta Poznania
Pani Katarzyna Kierzek-Koperska, Wiceprezes Zarządu Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju
Moderatorem spotkania będzie pan Janusz Starościk, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla firm zrzeszonych w Polsko - Szwajcarskiej Izbie Gospodarczej.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie udziału na adres: mb@swisschamber.pl.

*Udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem.