Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Śniadanie online z BALAJCZA – „Chiny – język symboli w XXI wieku”

Czwartek, 25 marca 2021 r.
godz. 8:00-9:00

Chiny to cywilizacja, w której gest, liczba, kolor mają większe znaczenie niż słowo. Zdobycze technologiczne XXI wieku nie zmieniły nic w tradycyjnym sposobie porozumiewania się w Państwie Środka.

Najważniejsza nadal jest komunikacja pozawerbalna. Bez jej znajomości możemy szybko pogorszyć nasze relacje z Chińczykami.

Kolejne śniadanie on-line „Chiny – język symboli w XXI wieku” przybliży Państwu bogaty świat ukrytych znaczeń.

Dowiedzą się Państwo między innymi:

  • Jakie prezenty są źle widziane w Państwie Środka?
  • Jakie kolory mogą poprawić lub pogorszyć relacje z Chińczykami?
  • Co symbolizuje flaga ChRL?
  • Który kolor jest dla chłopców a który dla dziewczynek?
  • Jakimi owocami nie należy częstować partnera, także biznesowego?
  • Czy wypada ofiarować bukiet czerwonych róż?

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

—————————————————————————————————

  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl