Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Linguistic Services

Śniadanie online z BALAJCZA – „Kanada cz. 3 – Spod znaku klonowego liścia”

Czwartek, 6 kwietnia 2023 r.

godz. 8:00-9:00

Wszyscy znamy flagę Kanady, ale czy znamy powody, dla których mieszkańcy wybrali liść klonu jako symbol swojego kraju? Obecny na monetach, w logo wielu kanadyjskich firm oraz drużyn sportowych liść klonu jest również znakiem certyfikacyjnym na produktach równoważnym z „Made in Canada”.

Zapraszamy na Śniadanie on-line w czwartek 6 kwietnia o godz. 8.00. Będzie to kolejne spotkanie poświęcone malowniczemu pięknu natury pt. „Kanada cz. 3 – Spod znaku klonowego liścia”.

Dowiecie się Państwo między innymi:

  • jak pozyskuje się syrop klonowy
  • kiedy liść klonu pojawił się na fladze Kanady
  • który kanadyjski wodospad jest wyższy niż Niagara
  • z jakiego drzewa wytwarzano kolby karabinów i… skrzypce
  • jakim fenomenem pogody jest „l’été indien” (indiańskie lato)
  • czy warto wprowadzić syrop klonowy do codziennej diety

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Partner spotkania: Sietar Polska

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.